549 ден

Маиците и елеците се клучните играчи во гардеробата на секој маж.

Блеснете секој ден со оваа широка маица во бела боја од ДУНИПА.

Совршено одговара за вашата силуета со елек, широка маичка или поло кошула.

Може да најдете маици или елеци со дузајн од поппин пејсли, големи и високи маици, камо дезени, тренди слогани.

За совршен изглед, спојте ја вашата маичка со патики и тесни фармерки.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70103MWH Категории , , , Ознаки: ,