fbpx

19

Дополнете ја вашата колекција на гардерова со оваа јакна, MA1-бомбер во каки боја од ДУНИПА.

Вашата силуета совршено ќе се вклопува во оваа јакна, ватиран бомбер, јакна од тексас, јакна со крзно или виндјакна.

За поголема заштита од студеното време, палтата од вештачко крзно, колеџ-бомберите, јакните од волна, надуените палта се секогаш подобри за да направат да се чувствувате поудобно.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70070MKH Категории , , , , , Ознаки: ,