599 ден

Маиците и елеците се клучните играчи во гардеробата на секој маж.

Внесете живот во вашиот плакар со оваа каки маица од ДУНИПА.

Совршено одговара за вашата силуета со елек, широка маичка или поло кошула.

Може да најдете маици или елеци со животински, војнички дезени, тренди слогани…

За совршен изглед, комбинирајте ја вашата маичка со чизми и тесни фармерки.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70089MKH Категории , , , Ознаки: ,