fbpx

12

Овие крем поло маици ќе станат главен дел во вашата гардероба.

Облечете се во класични поло маици или забавувајте се со исечени дуксери и тренерки!

Без разлика дали сте за елеганција или ќе ги подарувате, поло маичките се задолжителни за оваа сезона.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70011WCR Категории , , , , ,