fbpx

7

Маиците и елеците се клучни играчи во гардеробата на секој маж.

Внесете живот во вашиот гардедробер со овој црн широк елек од ДУНИПА.

Совршено одговара за вашата силуета со елек, широка маичка или поло кошула.

Може да најдете маици или елеци со животински, војнички дезени, тренди слогани…

За совршен изглед, спојте ја вашата маичка со тренерка и тесни фармерки.

Произведено во Турција.