fbpx

11

Маиците и елеците се клучните играчи во гардеробата на секој маж.

Блеснете во редовен ден со оваа предимензионирана маичка во црна боја од DUNIPA.

Совршено одговара за вашата силуета со елек, широка маичка или поло кошула.

Може да најдете маици или елеци со дузајн од поппин пејсли, големи и високи маици, камо дезени, тренди слогани.

За совршен изглед, спојте ја вашата маичка со патики и тесни фармерки.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70081MBL Категории , , , , , Ознаки: ,