fbpx

599 ден

Чувствувајте се удобно со оваа прилагодлива широка маица во црна боја.

Стилизиран со отворена јака, еластични страни, овој широк фустан -маичка е вашиот клуч за беспрекорен гламур или релаксација кога излегувате.

Произведено во Турција.