1.699 ден

Комплетирајте го вашиот секојдневен стил, овој широк блејзер со надувани ракави и кратки панталони од нашата најнова колекција. Комплет од 2 парчиња.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA990033WGR2 Категории , , , , Ознаки: ,