fbpx

13

Од tie dyed до каро дезен, ги дизајнираме најдобрите фустани за 2022 година, фустани кои се совршени за дневни и специјални пригоди.

Мини, миди и макси големини, класични материјали, секогаш генијални и ками фустани со дезени во најдобрите бои на сезоната, само додадете штикли за кул изглед.

Дотерај се со Дунипа.

Произведено во Турција.