fbpx

13

Од животински до цветен дезен, ние дизајнираме цветни и елегантни фустани кои се совршени за секојдневието и за специјални прилики.

Мини, миди и макси големини, класични материјали, секогаш генијални и ками фустани со дезени во најдобрите бои на сезоната, само додадете штикли за кул изглед.

Дотерај се со Дунипа.

Произведено во Турција.