749 ден

Нагласете ги вашите облини во нашите меки, еластични, лесни материјали, хеланки за обликување на телото.

Овие хеланки од памучна мешавина се растегнуваат за да се вклопат и да ја намалат вашата фигура, давајќи ви изглед за пофалба.

За комплетен сезонски подготвен изглед, стилизирајте со штикли и кроп топ и спремни сте за излегување.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70013WGR Категории , , ,