749 ден

Бомбер женска јакна со цветен дезен од ватиран материјал.

Откријте модели на женски бомбер јакни, дуксери, фустани, модели на маици и трендови со www.dunipa.com

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70006WBU Категории , , , Ознака: