fbpx

11

Блеснете на забавите со оваа широка маица со виножито принт од ДУНИПА.

Совршено одговара за вашата силуета со елек, широка маичка или поло кошула.

Може да најдете маици или елеци со животински, војнички дезени, тренди слогани…

За совршен изглед, комбинирајте ја вашата маичка со чизми и тесни фармерки.

Произведено во Турција.