549 ден

Внесете живот во вашиот плакар со оваа жолта маичка со принт на змеј од JAHR MARC.

Совршено одговара за вашата силуета со елек, широка маичка или поло кошула.

Може да најдете маици или елеци со животински, војнички дезени, тренди слогани…

За совршен изглед, спојте ја вашата маичка со патики и тесни фармерки.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70116MYL Категории , , , Ознаки: , , ,