549 ден

Од тантела до трико, дизајниравме корсет фустан и фустани со боди за дневни забави и за специјални вечери.

Мини, миди и макси големини, со класични трикоа, секогаш генијални и печатени ками фустани во најдобрите бои на сезоната, додадете штикли за кул изглед.

Дотерај се со Дунипа.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70049WBL Категории , , , Ознака: