fbpx

7

Чувствувајте се удобно оваа маица со принт од 1989 година во бела боја.

Стилирана со врат, кратки ракави и дезен од 1989 година, оваа кратка маичка е вашиот клуч за беспрекорен сјај или релаксација додека сте дома.

Произведено во Турција.

SKU: JAMA70007WWH Категории , , , , ,