999 ден

Избегнете ја монотонијата со боксерите со дезен на Harry Jons. Запловете во живописната личност. Пакувањето содржи 3 парчиња.

Произведено во Турција.

SKU: HAJNGAN012MBL Категории , , , Ознака: