fbpx

60

Станува збор за уникатен накит кој само вие ќе го поседувате. Овој накит од тиркизен камен има природни дезени. Затоа, облиците на секој камен се уникатни.

925 каратно сребро.

Тежина : 10.5 gr

Големина на каменот : 2.5 cm

Произведено во Турција.

Нема на залиха