fbpx

70

Станува збор за уникатен накит кој само вие ќе го поседувате. Овој накит од тиркизен камен има природни дезени. Затоа, облиците на секој камен се уникатни.

925 каратно сребро.

Тежина : 7.5 gr

Големина на каменот : 1.5 cm

Должина : 44 cm

Произведено во Турција.

Нема на залиха