999 ден

925 каратно сребро.

Во овој производ се користи циркон.

Тежина : 2.4 gr

Должина : 44 cm

Произведено во Турција.

1 на залиха (може да се нарача повторно)

SKU: DUCONC1012W Категории , , , , , Ознаки: ,