2.249 ден

925 каратно сребро.

Тежина : 5.7 gr

Дијаметар : 2 cm

Произведено во Турција.

1 на залиха (може да се нарача повторно)

SKU: DUCOER1010W Категории , , , , , Ознаки: ,