2.249 ден

Во овој производ се користи циркон.

925 каратно сребро.

Тежина : 5.2 gr

Дијаметар : 2 cm

Произведено во Турција.

1 на залиха (може да се нарача повторно)

SKU: DUCOER1003W Категории , , , , , Ознаки: ,