439 ден

Посебен производ кој ќе ја надополни вашата елеганција. За производство на овој производ се користи веганска кожа.

Произведено во Турција.

2 на залиха (може да се нарача повторно)

SKU: DSN2713WBL Категории , , , , , Ознака: